Nadzór spawalniczy_2

W ramach naszej działalności proponujemy nie tylko usługi związane z robotami przemysłowymi i współpracującymi, pozycjonerami i cobotami. Wśród naszych propozycji znajdują się także usługi związane z nadzorem spawalniczym.

Wśród naszych pracowników znajdują się wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają uprawnienia, jeśli chodzi o inspekcję oraz nadzór procesów przeprowadzanych w Państwa firmach (głównie chodzi o IWE i IWI-C). Fachowcy posiadają odpowiednie kompetencje i certyfikaty, dzięki którym mogą świadczyć usługi również w firmach międzynarodowych. Bogate doświadczenie na stanowisku pozwala na odpowiednie wsparcie, które spełnia wszelkie wymagane normy, jeśli chodzi o pracę osób zatrudnionych na zrobotyzowanym stanowisku.

Oferta nadzorowania

Dzięki naszym propozycjom, każdy z naszych Klientów może skorzystać z pomocy oferowanej przez specjalistów ERobot. Możliwa jest m.in. kwalifikacja technologii spawania (wg wg PN-EN ISO 15610, PN-EN ISO 15611, PN-EN ISO 15612, PN-EN ISO 15613, PN-EN ISO 15614). Nasi fachowcy są uprawnieni do oceniania umiejętności Państwa pracowników i wydania dla nich odpowiednich certyfikatów (wg PN-EN ISO 9606, PN-EN ISO 14732). Jednak to nie jedyne nasze propozycje – pomożemy również w bardziej praktycznych zagadnieniach, np. dobierzemy materiały dodatkowe a także np. gaz osłonowy, oczywiście po odpowiednim zapoznaniu się i ocenie wymaganych warunków technologicznych, które obowiązują w Państwa firmie.

Inne propozycje firmy ERobot

Nie jest to jednak koniec naszej oferty. Proponujemy nadzór i inspekcje, jeśli chodzi o procedury spawania, które odbywają się w Państwa przedsiębiorstwie. Proponujemy również wdrożenie systemów jakości, które z pewnością podniosą stan wykonywanych w firmie produktów. Normy, o których mowa to PN-EN ISO 3834, PN-EN ISO 1090, PN-EN 15085 i inne. Nasza dogłębna znajomość procesów związanych ze spawalnictwem pozwoli również na bardziej techniczną pomoc. W związku z tym, chętnie doradzimy w zakresie pracy z mało popularnymi materiałami, jak np. duplex oraz super-duplex, 6-Mo, Tytan, stale – kotłowe oraz inne, mniej spotykane “egzotyczne” tworzywa.